Jonava jungiasi prie europinės kampanijos „Generatoriai vilčiai“ ir kviečia sušildyti Ukrainą

Jonava jungiasi prie europinės kampanijos „Generatoriai vilčiai“ ir kviečia sušildyti Ukrainą

Jonavos rajono savivaldybė jungiasi prie Europos Parlamento ir Europos miestų kampanijos „Generatoriai vilčiai“ (“Generators for Hope”), kurios tikslas – perduoti Ukrainos miestams kuo daugiau elektros generatorių ir dyzelinių šildytuvų.

Savivaldybė Ukrainos miestams perduos du elektros generatorius, kuriuos savo rezerve turi įmonė „Jonavos šilumos tinklai“.

Rajono meras Mindaugas Sinkevičius taip pat kreipėsi į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialą ir paragino prie šios iniciatyvos prisidėti Jonavos verslininkus.

„Milijonai ukrainiečių šiuo metu yra palikti be elektros, šviesos, šilumos ir vandens, nes Rusijos raketų atakos sugriovė didelę dalį Ukrainos energetikos infrastruktūros. Kviečiu Jonavos verslo įmones prisidėti prie iniciatyvos ir padovanoti Kalėdinę dovaną Ukrainai – generatorius, transformatorius ar atsargines elektros tinklų dalis. Bet kokio dydžio parama tikrai ras savo adresatą ir padės ukrainiečiams išgyventi atšiaurią žiemą“, - kviečia Jonavos meras M. Sinkevičius.

Generatorių Ukrainai europinė kampanija įgauna pagreitį, o generatorius Lietuvoje galima perduoti organizacijai „Raudonasis kryžius“.

Lėšas generatoriams Lietuvoje renka organizacija „Stiprūs kartu“. Ji vykdo akciją „Sušildyk Ukrainą“, kuriai galima aukoti paskambinus trumpuoju numeriu 1409 – skambučio kaina 5 eurai ‒ arba pavedimu į „Stiprūs kartu“ sąskaitą LT387044090101401806

Paramą Ukrainai taip pat renka VŠĮ „Vienas K paramos fondas“, kurio banko sąskaita yra LT847300010171415974 ir VšĮ „Mėlyna ir geltona“: LT17730001014089 4869