Jonava skirs finansinę paramą Smilai Ukrainoje

Jonava skirs finansinę paramą Smilai Ukrainoje

Jonavos rajono savivaldybės taryba neeiliniame posėdyje pritarė sprendimui suteikti 50 tūkst. eurų humanitarinę pagalbą miestui partneriui Smilai (Ukraina).

Taryba taip pat priėmė reikalingus sprendimus, kad būtų oficialiai nutrauktos partnerystės sutartys su Rusijos Bagrationovsko ir Baltarusijos Polocko miestais. Šių miestų herbai nuo savivaldybės pastato sienos nuimti jau praėjusį penktadienį.

Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius ir mero pavaduotoja Birutė Gailienė informavo tarybos narius, kad nuolat seka padėtį Smiloje, bendrauja su šio Ukrainos miesto vadovais.

„Smila yra apie 200 km atstumu nuo Kijevo ir ten jau aidi sprogimai, miestas ruošiasi atremti priešo puolimą”, - sakė M. Sinkevičius.

„Smilos gyventojai dėkoja Jonavai, visiems jonaviečiams už palaikymą, kuris jiems yra be galo svarbus, kaip ir šiandien mūsų skiriama finansinė pagalba“, - pasakojo B. Gailienė.

Jonavos rajono savivaldybės taryba posėdyje taip pat pritarė sprendimams skirti finansavimą karo pabėgėlių iš Ukrainos priėmimui Jonavos rajone.